Regulamin sklepu

 

Regulamin sklepu

Dbamy nie tylko o pieski, ale też o prawa konsumenta! Obczaj regulamin!

 

  1. Postanowienia ogólne

 

1.1   Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.pinky-stinky.pl  jest własnością firmy

Paweł Kisiel ,,AMPHIBIA'' - Ekspertyzy i Inwentaryzacje Przyrodnicze
ul. Chocimska 10/7
51-200 Wrocław
NIP 8951775420
Regon: 021176168
 
zwanej dalej Usługodawcą

1.2   Usługodawca  prowadzi sprzedaż towarów na odległość na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i poza jej granicami, za pośrednictwem Internetu.

1.3   Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronach Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.

 

  1. Zamówienia

 

2.1   Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez witrynę sklepu www.pinky-stinky.pl

2.2   Przedmiotem sprzedaży są produkty prezentowane w witrynie www.pinky-stinky.pl oraz produkty szyte bezpośrednio na zamówienie klienta

2.3   Klient dokonuje zakupu w cenie obowiązującej w sklepie w dzień dokonania zakupu. Wszystkie ceny  produktów są cenami detalicznymi i zawierają wszystkie podatki. Ceny produktów podane są w złotych polskich.

2.4   Zawarcie umowy następuje w chwili przyjęcia zamówienia przez Usługodawcę. Klient zostaje o tym poinformowany do 48 godzin od momentu zamówienia. Usługodawca informuje o tym Klienta drogą mailową.

2.5   Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania zapłaty za zamówione produkty na koncie Usługodawcy

2.6   Opłata za zamówione produkty może być jest przez Klienta:

       - bezpośrednio na konto Usługodawcy przelewem tradycyjnym

       - przy użyciu płatności elektronicznej

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

 

2.7   Sklep nie wysyła produktów za pobraniem.

2.8   Okres realizacji zamówienia (należy do niego doliczyć również czas potrzebny na dostarczenie towaru do Klienta):

- produkty szyte na zamówienie – maksymalny okres realizacji – 10 dni roboczych

- produkty dostępne w sklepie od ręki – maksymalny okres realizacji – 2 dni robocze

2.9   Klient zostanie poinformowany drogą mailową o wysyłce zamówienia.

2.10 Klient może wycofać zamówienie pisząc maila na adres sklep@pinky-stinky.pl zanim otrzyma potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

2.11 Klient nie może anulować zamówienia, jeśli otrzymał już maila informującego o wysyłce

2.12 W przypadku, gdy w magazynie sklepu zabraknie zamówionego produktu lub komponentów do wytworzenia produktu na zamówienie i w czasie przewidzianym na realizację zamówienia nie będzie możliwości, aby go pozyskać, Usługodawca skontaktuje się z Klientem drogą mailową lub telefoniczną i zaproponuje alternatywny produkt. W przypadku braku akceptacji takiego rozwiązania, zamówienie zostanie anulowane w całości lub częściowo – zgodnie z życzeniem Klienta.

2.13 Usługodawca ma prawo anulować zamówienie jeżeli dostawca nie będzie w stanie dostarczyć na czas stosownych do jego wytworzenia komponentów. W takiej sytuacji opłata za zamówienie zostanie w całości zwrócona na konto Klienta.

2.14 Zamówienie zostanie anulowane automatycznie jeżeli w ciągu 5 dni roboczych nie zostanie ono opłacone przez Klienta.

  1. Odstąpienie od umowy

 3.1 Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi m.in. w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji Klienta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb oraz do umów o świadczenie usług, jeżeli Usługodawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Usługodawcę  utraci prawo odstąpienia od umowy. Oznacza to, że produkty uszyte na zamówienie Klienta, nie podlegają prawie zwrotu.

3.2   W każdym innym przypadku Klient może odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty realizacji zamówienia bez podania przyczyny. W takiej sytuacji musi poinformować Usługodawcę drogą mailową na adres: sklep@pinky-stinky.pl  o swojej decyzji, a następnie odesłać produkt na adres: PINKYSTINKY, Karola Olszewskiego 111/113/10, 51-644 Wrocław.

3.3   Produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Nie może też mieć zmienionego zapachu.

3.4   Klient musi posiadać dowód zakupu produktu. Należy dołączyć go do przesyłki zwrotnej.

3.5   Pieniądze zostaną zwrócone Klientowi do 7 dni roboczych po otrzymaniu przez Usługodawcy zwracanego produktu.

3.6   Usługodawca nie przyjmuje żadnych paczek wysłanych do niego za pobraniem.

  1. Reklamacja produktu

4.1   Podstawa i zakres odpowiedzialności Usługodawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Dla Umów Sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.).

4.2   Klient powinien skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub mailowo – sklep@pinky-stinky.pl i opisać zaistniały problem

4.3   Usługodawca ma 14 dni roboczych od momentu zwrotu produktu wraz z opisem niezgodności, aby ustosunkować się do reklamacji złożonej przez Klienta

4.4   Jeżeli reklamacja zostanie uznana za zasadną, Usługodawca zobowiązany jest  niezwłocznie wymienić towar wadliwy na wolny od wad albo usunąć wadę. Produkt wolny od wad zostanie wysłany do Klienta na koszt Usługodawcy.

  1.  Prawa autorskie, własność intelektualna

5.1   Wszystkie zdjęcia, opisy, nazwy produktów prezentowanych w sklepie www.pinky-stinky.pl  oraz wpisy na blogu są chronione prawem autorskim.

5.2   Klient dostarczając Usługodawcy fotografie, zezwala na ich publikację na stronie www.pinky-stinky.pl, na fan page’u w serwisie facebook i na Instagramie. Klient posiada pełne prawa autorskie do przesłanych zdjęć.

 

  1. Postanowienia końcowe 

6.1   Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie www.pinky-stinky.pl

6.2   Regulamin może zostać zmieniony.

6.3   W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie znajdują powszechnie obowiązujące przepisy prawa, a w szczególności kodeksu cywilnego oraz ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego

 

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl