Dla hodowców

Wyprawki dla szczeniąt! Do nowego domu z kocykiem i nie tylko!

Ponieważ sami jesteśmy hodowcami, wiemy jak ważne jest wyposażenie szczeniaczka na nową drogę życia. Szmatka z zapachem mamy nie musi być już tylko symboliczną ściereczką! Może być pamiątką, która będzie służyła kilka miesięcy, a nawet lat (chociaż nie oszukujmy się - pierwszy kocyk może paść ofiarą małych ząbków).

Do tej pory wyposażyliśmy w wyprawki wiele miotów - nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Wyposażyliśmy też na nową drogę życia swoją szczęśliwą 13 czyli dzieci Grety.

Co możemy Wam zaoferować? Dla wszystkich hodowców mamy propozycję super wyprawki czyli zestawu kocyków PinkyStinky Standard w specjalnej cenie - specjalna cena liczona jest od 5 sztuk kocyków. Zwykle robimy tak, że każdy szczeniak dostaje kocyk z polarkiem minky w kolorze wstążeczki, którą nosił w kojcu i do tego dobieramy pasujący polarek drukowany. Oczywiście nie musi tak być - ogranicza Was tylko wyobraźnia. Świnka Peppa? Misie Pandy? Kwiatuszki? Ma być miło, słodko i przytulnie!

Dla ras długouchych proponujemy dodatkowo nasze śliczne, bawełniane snoody! Niech dzieci uczą się kultury przy jedzeniu od początku!

Jeżeli potrzebujesz wyprawki dla swojego miotu, napisz do nas: sklep@pinky-stinky.pl lub skontaktuj się z nami na facebooku!

Na pewno się dogadamy!

Oferta na wyprawki dotyczy tylko hodowców z organizacji FCI.

nasze wyprawki

nasze wyprawkiNasze wyprawki

 

nasi kliencinasi klienciNasi klienci - małe seterki

 

nasi klienci nasi klienci

Małe snoodziki na małych główkach

nasi kliencinasi klienci

Wyżły niemieckie krótkowłose

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl